Klasicistní koflík s miskou
porcelán, válcový tvar, tyrkysový fond, zlatem a švarclotem jemně malované rozviliny a vázy, Vídeň, modrá značka štítu pod glazurou, Vídeň, modrá značka štítu pod glazurou, dat. (17)90?, výška 6,5 cm, v minulosti lehce rest. hrana koflíku (Zí)
03.12.2016 - 14:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Klasicistní koflík s miskou
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |